Garážové stání k bytu z developerského projektu bloku C, Zátiší Rakovník

Prodáno 19513
Zpět na výsledek nabídek
Cena:
430 000 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Zátiší, Rakovník
Plocha:
21 m2
Evidenční číslo:
19513
Kateřina Hocková

Kateřina Hocková

Mobil:+420 606 458 821

Podrobné informace

Nabízíme Vám k prodeji garážové stání o velikosti 21m2 až 22m2 z developerského projektu Zátiší dům C. Předpokládané dokončení je 12/2021. V současné době je již možná rezervace s bytem, která je ve výši 50 000,- Kč a je součástí kupní ceny. Bytový dům se bude nacházet ve velmi klidné a atraktivní oblasti. Toto místo je velice vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož jsou v sousedství tři základní školy, nedaleko také mateřské školy, knihovna, sportoviště a samozřejmě pošta, nemocnice atd. Přibližně 1km od Zátiší je k dispozici hypermarket Albert a cca za 15 min je možné dojit až na náměstí. Z Rakovníka je velmi dobrá dostupnost do Prahy (cca 50 km), která je zabezpečená autobusovými linkami v intervalech 30 min. Autobusová zastávka se nachází asi 200 m od bytového domu. Dostupnost po městě je zajištěná MHD. V Rakovníku je mnoho pracovních příležitosti.
Pokud Vás zajímají další informace například - jak probíhá financování? Co je součástí standardu, atd.? Prosím, kontaktujte nás.

Přehled tohoto developerského projektu, je možné vidět na www.realityhockova.cz, v sekci Developerské projekty – Byty Zátiší v Rakovníku.

Typ nemovitosti:
Ostatní
Plocha:
21 m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Stav nemovitosti:
Výstavba
Výtah:
Ne
Terasa:
Ne
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Sklep:
Ne