Byt 3+KK/B, 61m2 + 97m2 balkon, Rakovník

Prodáno 21302
Zpět na výsledek nabídek
Cena:
3 720 000 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Rakovník
Dispozice:
3+kk
Plocha:
61 m2
Evidenční číslo:
21302
Tetyana Shymonyak

Tetyana Shymonyak

Mobil:721248517

Podrobné informace

Nabízíme vám k prodeji byt z poslední etapy E tohoto projektu E01-č.2. o velikosti 3+kk/B, 61m2 + 97m2 balkon z developerského projektu Zátiší. Byt se bude nacházet v 1NP v bytovém domě s výtahem. Tento byt je již z BLOKU E, u kterého je předpoklad začátek výstavby 11/2021, dokončení 7/2023. Nyní je možné stále ovlivnit vzhled interiéru tohoto bytu. Klient si může zvolit libovolnou podlahovou krytinu, obklady, sanitární techniku, ale i příčky, které nejsou nosné. Rezervace je ve výši 100 000,- Kč a je součástí kupní ceny. Byt přejde do vašeho osobního vlastnictví!
Bytový dům se bude nacházet ve velmi klidné a atraktivní oblasti. Toto místo je velice vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož jsou v sousedství tři základní školy, nedaleko také mateřské školy, knihovna, sportoviště a samozřejmě pošta, nemocnice atd. Přibližně 1km od Zátiší je k dispozici hypermarket Albert a cca za 15 min je možné dojit až na náměstí. Z Rakovníka je velmi dobrá dostupnost do Prahy (cca 50 km), která je zabezpečená autobusovými linkami v intervalech 30 min. Autobusová zastávka se nachází asi 200 m od bytového domu. Dostupnost po městě je zajištěná MHD. V Rakovníku je mnoho pracovních příležitosti.
Pokud Vás zajímají další informace například - jak probíhá financování? Co je součástí standardu, atd.? Prosím, kontaktujte nás.

Přehled tohoto developerského projektu je možné vidět na našich stránkách v sekci Developerské projekty – Byty Zátiší v Rakovníku.

Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+kk
Podlahová plocha:
61 m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Projekt
Patro:
1. patro
Parkování:
U domu (veřejné)
Výtah:
Ano
Terasa:
Ne
Balkón:
Ano
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
photo_1
Tato nabídka je součástí developerského projektu
Byty Zátiší v Rakovníku blok E
photo_2photo_3